Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Grono pedagogiczne

DYREKCJA
Nazwisko i imię Specjalność

Elżbieta Rakoczy

dyrektor

Anna Jaskólska

zastępca dyrektora

 

NAUCZYCIELE

Lp. Imię i nazwisko Nauczany przedmiot Wychowawstwo
1 Elżbieta Rakoczy dyrektor  
2 Anna Jaskólska wicedyrektor  
3 Aykowa Górecka Martina nauczyciel świetlicy  
4 Bartosiński Grzegorz religia  
5 Bodych Katarzyna j.niemiecki 3ga
6 Bolesta Siwek Katarzyna j.angielski 4b
7 Bójko Agnieszka fizyka  
8 Bugaj Małgorzata edukacja wczesnoszkolna 2b
9 Delegacz Anna nauczyciel świetlicy  
10 Frączek Oleksiuk Małgorzata j.polski 2gc
11 Gardzina Małgorzata plastyka,techn.  
12 Głuszczak Anna j.angielski 4a
13 Gogulska Ewa muzyka  
14 Gola Marcin wf 7a
15 Golub Trąbińska Edyta edukacja wczesnoszkolna 0a
16 Góralska Wiesława nauczyciel wspomagający, chemia  
17 Grzybowska Alicja edukacja wczesnoszkolna 0b
18 Jędrzejowski Paweł matematyka 6b
19 Jóźwiak Izabela edukacja wczesnoszkolna 3a
20 Kaczmarczyk Wei Aneta matematyka  
21 Kamińska Małgorzata nauczyciel świetlicy 3b
22 Kłoczko Beata nauczyciel wspomagający  
23 Kryńska Anna historia, wos 3gb
24 Masłoń Jagoda nauczyciel świetlicy  
25 Melon Justyna wf 2gc
26 Mińska Anna edukacja wczesnoszkolna  
27 Murawińska Dorota edukacja wczesnoszkolna 2a
28 Nazarczuk Joanna religia  
29 Nowicka Aleksandra j. angielski  
30 Łapińska Marta j.angielski  
31 Łukasik Natalia j.hiszpański  
32 Olek Małgorzata historia  
33 Olszewska Jolanta mat. inform. 5b
34 Olszewski Wojciech informatyka  
35 Piotrowska Katarzyna muzyka/plastyka 5a
36 Piotrowska Klaudia j.angielski 4d
37 Piórkowska Joanna edukacja wczesnoszkolna  
38 Plichta Paulina j.angielski  
39 Podobas Agnieszka reedukator  
40 Radzikowska Ewa j.niemiecki  
41 Radzymińska Karolina j.angielski  
42 Pulik Ewa j.polski  
43 Rdzanek Justyna matematyka 2gb
44 Robak Irmina przyroda  
45 Saleta Iwona j. angielski  
46 Sielski Łukasz wf  
47 Skorupińska Paulin etyka  
48 Stecura Elżbieta edukacja wczesnoszkolna 1b
49 Swebodzińska Beata j. polski  
50 Szczepańska Anna edukacja wczesnoszkolna 1a
51 Tomczak Dagmara nauczyciel świetlicy  
52 Ukleja Ewa pedagog  
53 Wenus Małgorzta chemia  
54 Wieliczuk Paula j.angielski  
55 Witek Sylwia biologia,chemia 7b
56 Włodarczyk Karol j. niemiecki 6a
57 Ziniewicz Agnieszka wf  
58 Żmudzin Mariola edukacja wczesnoszkolna