• Facebook Zespół Szkół STO
  • Youtube Zespół Szkół STO

Kalendarium 2018/2019

Kalendarium 2018/2019

Data

Godzina

Wydarzenie

wrzesień

 

 

03.09.2018 r. (pon.)

9.00

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 0- III SP

03.09.2018 r. (pon.)

9.45

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas IV-V SP

03.09.2018 r. (pon.)

10.45

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas VI-VIII SP
oraz 3 Gimnazjum

11.09.2018 r. (wt.)

16.30 – 18.00

Rada Pedagogiczna (T)

11.09.2018 r. (wt.)

18.00 – 20.00

Zebrania klas VI-VIII i 3 Gimnazjum

12.09.2018 r. (śr.)

18.00 – 20.00

Zebrania klas 0-III (DW)

13.09.2018 r. (czw.)

18.00 – 20.00

Zebrania klas IV-V (DW)

22.09.2018 r. (sob.)

10.00 – 16.00

Festiwal Oświatowy Dzielnicy Ursus

październik

 

 

12.10.2018r. (pt.)

9.00 – 11.00

Ślubowanie uczniów kl. I + Dzień Edukacji. (Arsus)

16.10.2018r. (wt.)

18.00 – 20.00

Dzień Otwarty na Traktorzystów (dla klas VI-VIII i gimnazjum).

23.10.2018 r. (wt.)

16.30 – 18.00

Rada Pedagogiczna DW

23.10.2018 r. (wt.)

18.00 – 20.00

Dzień Otwarty na Dzieci Warszawy (dla klas 0-III oraz IV-V),
Warsztaty dla Rodziców nowych uczniów prowadzone przez nauczycieli anglistów

20 – 27.10.2018 r.

 

Wyjazd językowy do Kingswood (klasy V-VIII SP) – j. angielski

listopad

 

 

01.11.2018 r. (czw.)

 

Dzień ustawowo wolny od pracy – Święto Wszystkich Świętych

02.11.2018 r. (pt.)

7.30 – 17.30

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Opieka świetlicy

09.11.2018 r. (pt.)

 

Obchody Narodowego Święta Niepodległości (DW i T)

12 – 16.11.2018 r.

 

Tydzień z Wł. Grabskim (kl. IV-VIII oraz Gimnazjum) (T)

18.11.2018 r.

12.00

Msza św. w Kościele przy ul. Wojciechowskiego 37

grudzień

 

 

04.12.2018 r. (wt.)

18.00 – 20.00

Zebrania klas 0-III oraz IV-V (DW)

11.12.2018 r. (wt.)

16.30 – 18.00

Rada Pedagogiczna (T)

11.12.2018 r. (wt.)

18.00 – 20.00

Zebrania klas VI-VIII oraz 3 Gimnazjum

13.12. 2018 r. (czw.)

18:00 – 19:30

Koncert “W kolędowy czas…”  dla kl. IV-VIII oraz 3 Gimnazjum

11 – 15.12.2018 r.

 

Wycieczka kulturoznawcza – Drezno, Lipsk

grudzień

 

Sesja egzaminacyjna Cambridge FCE (B2) dla klas VII i VIII SP oraz 3 Gimnazjum

grudzień/styczeń

 

Sesja egzaminacyjna Cambridge YLE (Starters, Movers, Flyers) dla klas III-V SP

grudzień/styczeń

 

Sesja egzaminacyjna Cambridge PET dla klas VII i VIII SP oraz 3 Gimnazjum

20.12.2018 r. (czw.)

17.00 – 19.00

Jasełka (Ośrodek Kultury Arsus)

21.12.2018 r. (pt.)

 

Wystawienie ocen przewidywanych

24.12. 2018– 01.01.2019r.

 

Przerwa świąteczna

styczeń

 

 

02.01.2019 r. (śr.)

 

Rozpoczęcie zajęć po przerwie świątecznej

08.01.2019 r. (wt.)

16.30 – 18.00

Rada Klasyfikacyjna klas 0-III (DW)

08.01.2019 r. (wt.)

18.00 – 19.30

Dzień Otwarty na Dzieci Warszawy dla klas 0-III

10.01.2019 r. (czw.)

16.30 – 18.00

Rada Klasyfikacyjna klas IV-VIII
i 3 Gimnazjum (T)

9 – 13. 01.2019 r.

 

Obóz zimowy

10.01.2019 r. (czw.)

18.00 – 19.30

Dzień Otwarty na Traktorzystów klas IV-VIII
i 3 Gimnazjum

15.01.2019 r. (wt.)

14.30

Rada Zatwierdzająca na T

24.01.2019 r. (czw.)

9.00 – 13.00

Bal karnawałowy dla klas 0-III

28.01 – 10.02.2019 r.

 

Ferie zimowe

luty

 

 

11.02.2019 r. (pon.)

 

Rozpoczęcie zajęć II semestru

12.02.2019 r. (wt.)

16.30 – 18.00

Rada Pedagogiczna na DW

marzec

 

 

04.03.2019 r. (pon.)

18.00 – 19.00

Zebranie Rodziców kandydatów do klas „0” na DW

09.03.2019 r. (sob.)

9.00 – 13.00

Rekrutacja do klasy „0” na DW

14 – 15.03.2019 r.

 

Piknik matematyczny

22.03-26.03

 

Wyjazd do Niemiec w ramach wymiany polsko -niemieckiej

21.03. 2019 r. (czw.)

18:00 – 19:30

Koncert wiosenny dla kl. IV-VIII
i 3 Gimnazjum

kwiecień

 

 

02.04.2019 r. (wt.)

16.30 – 18.00

Rada Pedagogiczna na T

02.04.2019 r. (wt.)

18.00 – 20.00

Zebranie dla klas VI-VIII oraz 3 Gimnazjum (T)

09.04.2019 r. (wt.)

18.00 – 20.00

Zebrania klas 0-III oraz IV-V (DW)

10,11,12. 04. 2019 r.

 

Egzamin gimnazjalny (T)

13.04.2019 r. (sob.)

11.00 – 13.00

Rodzinny piknik czytelniczy

15,16,17. 04.2019 r.

 

Egzamin ósmoklasisty (T)

14 – 17.04.2019 r.

 

Wycieczka do Berlina dla klas IV SP

18 – 23.04.2019 r.

 

Przerwa świąteczna

kwiecień – maj

 

Wymiana polsko-niemiecka

maj

 

 

01.05.2019 r. (śr.)

 

Dzień ustawowo wolny od pracy – Święto Pracy

02.05.2019 r. (czw.)

7.30 – 17.30

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Opieka świetlicy

03.05.2019 r. (pt.)

 

Dzień ustawowo wolny od pracy – Święto Konstytucji 3 Maja

maj/czerwiec

 

Sesja egzaminacyjna Cambridge – Startres (klasy III SP), Movers (klasy IV SP), Flyers (klasy V SP)

maj/czerwiec

 

Sesja egzaminacyjna Cambridge FCE (B2) dla klas VII i VIII SP i oraz 3 Gimnazjum

maj/czerwiec

 

Sesja egzaminacyjna Cambridge PET (B1) dla klas VII i VIII SP oraz 3 Gimnazjum

14.05.2019 r. (wt.)

16.30 – 18.00

Zebranie Rady Pedagogicznej (DW)

14.05.2019 r. (wt.)

18.00 – 20.00

Zebrania z rodzicami (klasy 0-V)

…05. 2019 r. (śr.)

9.00 – 15.00

Traktorki – Przegląd Teatralny

15.05-20.05

 

Pobyt grupy niemieckiej w Polsce

21.05.2019 r. (wt.)

18.00 – 20.00

Zebrania z rodzicami (klasy VI-VIII i 3 Gimnazjum)

23.05.2019 (czw.)

8.30 – 17.00

Wyjazd dzieci z klas komunijnych do Niepokalanowa

24.05.2019 r. (pt.)

10.00 – 12.00

„Imieniny Władka”- Imieniny Władysława Grabskiego (klasy 0-V DW)

czerwiec

 

 

03.06. – 07.06.2019 r.

 

Zielona Szkoła

10.06.2019 r. (pon.)

16.30- 18.00

Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna kl. IV-VIII i 3 Gimnazjum (T)

10-14.06.2019 r.

 

Egzaminy z języka niemieckiego Instytutu Austriackiego

11.06.2019 r. (wt.)

16.30 – 18.00

Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna kl. 0-III

13.06.2019 r. (czw.)

16.30 – 18.00

Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca (T)

19.06.2019 r. (śr.)

09.00 – 11.30

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy 0-III – Arsus

19.06.2019 r. (śr.)

12.00 – 14.00

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy IV-VIII i 3 Gimnazjum – Arsus

20.06.2019 r. (czw.)

 

Dzień ustawowo wolny od pracy – Boże Ciało

21.06.2019 r. (pt.)

7.30 – 17.30

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Opieka świetlicy