Koncert „Ale w koło jest wesoło”

18-05-2019 |

Pochmurne majowe popołudnie a u Nas jakby słonecznie i kolejny koncert „Ale w koło jest wesoło”.
Tym razem naszymi specjalnymi gośćmi była grupa młodzieży z zaprzyjaźnionej niemieckiej szkoły. Jest też specjalna okazja, ponieważ nasza szkoła świętuje 30 lat swojego istnienia. Wystąpiła jak zwykle liczna grupa utalentowanych artystów. Niczego nie zabrakło była gra na instrumentach, śpiew i kabaret. Widownia chętnie  włączyła się we wspólne śpiewanie. Atmosfera osiągnęła klimat pełen zabawy i humoru. Jeszcze długo będziemy wspominali ten wieczór. Znowu było pięknie.

Do zobaczenia następnym razem!

Pomysłodawcą i organizatorem wieczorku była Pani Katarzyna Piotrowska przy współpracy Pani Justyny Melon.
Oprawą plastyczną zajmowała się Pani Małgorzata Gardzina. Realizatorami  dźwięku byli uczniowie klasy 6 a Maciej Sobieralski i Igor Rakoczy. Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi Goli za przygotowanie nagłośnienia, Maćkowi Tarasiukowi za obsługę techniczną i wszystkim uczennicom i uczniom, którzy przyczynili się do powstania i realizacji koncertu.