Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna KOMPAS

30-07-2018 |

W mijającym roku szklonym zarejestrowaliśmy poradnię psychologiczno – pedagogiczną „KOMPAS” (wpisana pod numerem ewidencyjnym 73 P).
Poradnia powstała z myślą o udzielaniu pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej dzieciom, młodzieży oraz dorosłym.
Poradnia będzie służyła naszym uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Jesteśmy także otwarci na klientów z zewnątrz.
Posiadamy uprawnienia do opiniowania o dostosowaniu wymagań edukacyjnych z uwzględnieniem szczególnych warunków egzaminowania dla uczniów mających specyficzne trudności w uczeniu się.
Nasza kadra to doświadczeni terapeuci i specjaliści będący także nauczycielami Zespołu Szkół STO. Nawiązaliśmy także współpracę z innymi poradniami oraz specjalistami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poradni:

Oferta Poradnia Psychologiczno BD 29.08