Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 238 gości oraz 0 użytkowników.

poniedziałek, 04 marzec 2013 11:52

Rekrutacja do szkoły podstawowej

 

Aktualne informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2014/2015

 

Rekrutacja do klasy "0" - zakończona.

 

 

WOLNE  MIEJSCA W INNYCH KLASACH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
 
Aktualnie Szkoła posiada pojedyncze wolne miejsca w klasach: pierwszej, drugiej, trzeciej i szóstej szkoły podstawowej.
 

 

 

 Zainteresowane osoby prosimy o:

- Pobranie  Karty zgłoszenia ucznia do szkoły podstawowej, wypełnienie i przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

- Przybycie wraz z dzieckiem w ustalonym terminie na rozmowę kwalifikacyjną (koszt rozmowy, płatny na miejscu gotówką, wynosi 50 zł).


- Po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej prosimy o wpłatę wpisowego w wysokości 2 450 zł i podpisanie umowy o świadczeniu usług edukacyjnych.

 

 

 

 


 


O SZKOLE
 
Jesteśmy bezpieczną, kameralną szkołą, którą od 21 lat współtworzą nauczyciele, rodzice i uczniowie. Znakomita kadra pedagogiczna zapewnia autorski program wychowawczy i wysoki poziom edukacji. Przez ostatnie lata nasi uczniowie pisali sprawdzian i egzamin najlepiej w całej dzielnicy. Dobrze uczymy języków obcych, przygotowujemy do egzaminów z języka angielskiego: KET, PET,FCE i języka niemieckiego: KID-1 i KID-2.
Rozwijamy pasje i zainteresowania naszych wychowanków, proponując bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Dbamy o ich rozwój fizyczny, organizując zajęcia obowiązkowe na pływalni i hali sportowej.
Wyjeżdżamy na "Zieloną Szkołę", która zawsze podporządkowana jest realizowanym celom wychowawczym i edukacyjnym.
Dbamy by program naszej szkoły zapewniał możliwości pełnego rozwoju każdemu dziecku.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły i zaglądania na naszą stronę internetową.
W gimnazjum proponujemy nauczanie dwujęzyczne (język angielski jako wykładowy) na przedmiotach muzyka i informatyka, a poza tym 7 godz. tygodniowo w klasie I i 4 godz. tygodniowo w klasach II i III - języka angielskiego i 3 godz. tygodniowo języka niemieckiego, z podziałem na grupy. Starannie dbamy także o rozwój fizyczny naszych uczniów i realizujemy 4 godz. zajęć wf na hali sportowej oraz zajęcia na pływalni. W trakcie nauki zapewniamy uczniom bogatą ofertę zajęć dodatkowych, stałe konsultacje ze wszystkimi nauczycielami, wsparcie psychologa, pedagoga i reedukatora.

 

Czytany 5156 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 wrzesień 2014 11:32