Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

poniedziałek, 04 marzec 2013 11:52

Rekrutacja do szkoły podstawowej

ROK SZKOLNY 2016/2017

W dniu 16.03.2016 r. Zarząd 25 SKT STO podjął uchwałę o utworzeniu dwóch klas „0” rocznego przygotowania przedszkolnego (zerówka) dla dzieci z rocznika 2010, możemy przyjąć również dzieci z rocznika 2011, o ile rodzice wyrażą taką wolę.

Nie tworzymy dodatkowej j klasy pierwszej w szkole podstawowej w roku 2016/2017.

Od września 2016 r. nie tworzymy również grupy przedszkolnej dla 5 - latków.

 

 

 

WOLNE  MIEJSCA W INNYCH KLASACH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
 
Aktualnie Szkoła posiada pojedyncze wolne miejsca w klasie "0" i 4 szkoły podstawowej.
Zainteresowane osoby prosimy o:

- Pobranie  Karty zgłoszenia ucznia do szkoły podstawowej, wypełnienie i przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 - Przybycie wraz z dzieckiem w ustalonym terminie na rozmowę kwalifikacyjną (koszt rozmowy, płatny na miejscu gotówką, wynosi 50 zł).

- Po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej prosimy o wpłatę wpisowego w wysokości 2 450 zł i podpisanie umowy o świadczeniu usług edukacyjnych.O SZKOLE
 
Jesteśmy bezpieczną, kameralną szkołą, którą od 21 lat współtworzą nauczyciele, rodzice i uczniowie. Znakomita kadra pedagogiczna zapewnia autorski program wychowawczy i wysoki poziom edukacji. Przez ostatnie lata nasi uczniowie pisali sprawdzian i egzamin najlepiej w całej dzielnicy. Dobrze uczymy języków obcych, przygotowujemy do egzaminów z języka angielskiego: KET, PET,FCE i języka niemieckiego: KID-1 i KID-2.
Rozwijamy pasje i zainteresowania naszych wychowanków, proponując bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Dbamy o ich rozwój fizyczny, organizując zajęcia obowiązkowe na pływalni i hali sportowej.
Wyjeżdżamy na "Zieloną Szkołę", która zawsze podporządkowana jest realizowanym celom wychowawczym i edukacyjnym.
Dbamy by program naszej szkoły zapewniał możliwości pełnego rozwoju każdemu dziecku.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły i zaglądania na naszą stronę internetową.
W gimnazjum proponujemy nauczanie dwujęzyczne (język angielski jako wykładowy) na przedmiotach muzyka i informatyka, a poza tym 7 godz. tygodniowo w klasie I i 4 godz. tygodniowo w klasach II i III - języka angielskiego i 3 godz. tygodniowo języka niemieckiego, z podziałem na grupy. Starannie dbamy także o rozwój fizyczny naszych uczniów i realizujemy 4 godz. zajęć wf na hali sportowej oraz zajęcia na pływalni. W trakcie nauki zapewniamy uczniom bogatą ofertę zajęć dodatkowych, stałe konsultacje ze wszystkimi nauczycielami, wsparcie psychologa, pedagoga i reedukatora.

 

 KLASA „0” - dotyczy dzieci urodzonych w 2010 r.

 

Wszystkich zainteresowanych rodziców prosimy o:

- Pobranie Karty zgłoszenia ucznia do szkoły podstawowej, wypełnienie i przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Zapraszamy na bezpłatne zajęcia adaptacyjne „Igraszki edukacyjne” w każdą drugą sobotę miesiąca, w godz. 9.30-11.00 (I grupa), 11.30-13.00 (II grupa) – obowiązuje kolejność zapisu (22 886 07 00). Szczegółowe informacje – do pobrania.

- Przybycie na zebranie dla rodziców kandydatów, które odbędzie się 2 marca 2015 r. o godz. 18.00 w budynku przy ul. Dzieci Warszawy 42 a;

- Przybycie wraz z dzieckiem na rozmowę kwalifikacyjną w sobotę 7 marca 2015 r. w godz. 9.00-14.00; (dokładna godzina podana jest podczas zebrania w dniu 2 marca 2015 r.; koszt rozmowy, płatny na miejscu gotówką, wynosi 50 zł).

- Po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej prosimy o wpłatę wpisowego w wysokości 2 450 zł (termin zostanie podany na zebraniu w dniu 2 marca 2015) i podpisanie umowy o świadczeniu usług edukacyjnych.

- 1 września 2015 r. zapraszamy na uroczyste otwarcie roku szkolnego i pierwszy dzień w Szkole.

Czytany 12309 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 listopad 2016 07:35