Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Konsultacje

 Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2017/ 2018

Imię i nazwisko

Przedmiot

Traktorzystów -Dzień tygodnia

Godziny

Bartosiński Grzegorz

Religia

czwartek

7.15 - 8.00

Bodych Katarzyna

Jęz. niemiecki

wtorek

16.25 – 17.10

Bolesta – Siwek Katarzyna

Jęz. angielski

piątek

16.25 – 17.10

Bójko Agnieszka

Fizyka

wtorek

7.15 - 8.00

Frączek – Oleksiuk Małgorzata

Jęz. polski

czwartek

7.15 - 8.00

Gardzina Małgorzata

Plastyka, Technika

czwartek

7.15 - 8.00

Głuszczak Anna

Jęz. angielski

poniedziałek

7.15 - 8.00

Gola Marcin

Wych. fizyczne

czwartek

10.45 – 11. 30

Góralska Wiesława

Chemia

wtorek

15.30-16.15

Jedrzejowski Paweł

Matematyka

poniedziałek

8.00 - 8.45

Kryńska Anna

Historia

czwartek

14.45 - 15.30

Melon Justyna

Wych. fizyczne

czwartek

12.45 - 13.30

Łapińska Marta

Jęz. angielski

piątek

16.25 – 17.10

Łukasik Natalia

Jęz. hiszpański

poniedziałek

7.15 - 8.00

Olszewska Jolanta

Matematyka

wtorek

14.45 - 15.30

Olszewski Wojciech

Informatyka

czwartek

14:45 - 15:30

Piotrowska Katarzyna

Muzyka

czwartek

14:45 – 15:30

Piotrowska Klaudia

Jęz. angielski

piątek

16.30 – 17.15

Pulik Ewa

Jęz. polski

sroda

7.15 - 8.00

Radzikowska Ewa

Język niemiecki

poniedziałek

7.15 - 8.00

Radzymińska Karolina

Jęz. angielski

czwartek

7.15 - 8.00

Rdzanek Justyna

Matematyka

piątek

7.15 - 8.00

Robak Irmina

Przyroda, geografia

Środa

7.15 - 8.00

Swebodzińska Beata

Jęz. polski

środa

15.40 - 16.25

Wenus Małgorzata

Chemia

środa-co 2 tygodnie

7.10 - 7.55

Witek Sylwia

Przyroda, Biologia

piątek

7.15 - 8.00

Wieliczuk Paula

Jęz. angielski

piątek

16.25 - 17.10

Włodarczyk Karol

Jęz. niemiecki

poniedziałek

16.30 – 17.15

Konsultacje dla uczniów klas 4 odbywają się na prośbę ucznia lub rodzica po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

 

Imię i nazwisko

Przedmiot

Traktorzystów -Dzień tygodnia

Godziny

Bartosiński Grzegorz

Religia

czwartek

7.15 - 8.00

Bodych Katarzyna

Jęz. niemiecki

wtorek

16.25 – 17.10

Bolesta – Siwek Katarzyna

Jęz. angielski

piątek

16.25 – 17.10

Bójko Agnieszka

Fizyka

wtorek

7.15 - 8.00

Frączek – Oleksiuk Małgorzata

Jęz. polski

czwartek

7.15 - 8.00

Gardzina Małgorzata

Plastyka, Technika

czwartek

7.15 - 8.00

Głuszczak Anna

Jęz. angielski

poniedziałek

7.15 - 8.00

Gola Marcin

Wych. fizyczne

czwartek

10.45 – 11. 30

Góralska Wiesława

Chemia

wtorek

15.30-16.15

Jedrzejowski Paweł

Matematyka

poniedziałek

8.00 - 8.45

Kryńska Anna

Historia

czwartek

14.45 - 15.30

Melon Justyna

Wych. fizyczne

czwartek

12.45 - 13.30

Łapińska Marta

Jęz. angielski

piątek

16.25 – 17.10

Łukasik Natalia

Jęz. hiszpański

poniedziałek

7.15 - 8.00

Olszewska Jolanta

Matematyka

wtorek

14.45 - 15.30

Olszewski Wojciech

Informatyka

czwartek

14:45 - 15:30

Piotrowska Katarzyna

Muzyka

czwartek

14:45 – 15:30

Piotrowska Klaudia

Jęz. angielski

piątek

16.30 – 17.15

Pulik Ewa

Jęz. polski

sroda

7.15 - 8.00

Radzikowska Ewa

Język niemiecki

poniedziałek

7.15 - 8.00

Radzymińska Karolina

Jęz. angielski

czwartek

7.15 - 8.00

Rdzanek Justyna

Matematyka

piątek

7.15 - 8.00

Robak Irmina

Przyroda, geografia

Środa

7.15 - 8.00

Swebodzińska Beata

Jęz. polski

środa

15.40 - 16.25

Wenus Małgorzata

Chemia

środa-co 2 tygodnie

7.10 - 7.55

Witek Sylwia

Przyroda, Biologia

piątek

7.15 - 8.00

Wieliczuk Paula

Jęz. angielski

piątek

16.25 - 17.10

Włodarczyk Karol

Jęz. niemiecki

poniedziałek

16.30 – 17.15