Our European Day of languages Book

23-08-2021 |

W ramach programu eTwinning w roku szkolnym 2020/21 nasi uczniowie współpracowali z uczniami ze szkół z Portugalii, Włoch, Niemiec, Bułgarii, Francji, Chorwacji, Turcji, Grecji i Finlandii tworząc projekt:
Our European Day of Languages Book.

Celem Projektu była korespondencja oraz stworzenie wspólnej książki korzystając z programu Book Creator, w której uczniowie zaprezentowali swoje państwa, szkoły oraz języki.

Książka „Our European Day of Languages Book” została opublikowana 26 września, w dniu European Day of Languages.

Z wielka radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała DWUKROTNIE Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning:
„Our European Day of Languages Book”.
Oznacza to, że praca naszych Nauczycieli, Uczniów oraz Szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.
W związku z tym, nasz Projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu:
www.etwinning.net.
Szczególne gratulacje i podziękowania za wspaniałą pracę kierujemy do uczniów obecnych klas szóstych i ósmych!